Klausimai

Šiame puslapyje galite užduoti klausimus įvairiomis temomis.

Arba tiesiog palikti komentarą apie puslapį…

12 komentarai

 1. Simonas Jankauskas

  Laba diena,

  Jums rašo Simonas Jankauskas ( buvusios Veliuonos grupės inFATALITY įkurėjas/gitaristas). Šių metų rugpjūčio 11 dieną Seredžiuje organizuojame sunkiosios muzikos festivalį „Daubos Griaucmas” kurio idėja, garsinti savo kraštą tarp sunkiosio muzikos gerbėjų. Noriu savo mylimą kraštą įtraukti į sunkiosios muzikos gerbėjų žemėlapius ir parodyti, kad tai nuostabus miestelis su neapsakomo grožio gamta, ir jaunimu kuris trokštą parodyti ką sugebą. Į šį festivalį jau pakviestos grupės kurios koncertuoja ne pirmus metus tokios kaip: Juodvarnis(Rytų Aukštaitija), Roadkill(Vilnius), Pekla(Šiauliai), g.solid(Kaunas), NekKralai(Seredžius) ir t.t. Šią idėja kūriau keltą metų ir šiemet nusprendžiau nebesvajoti, o imtis darbų. Pradėjas susidūriau su keliais sunkumais kurie dažniausiai susija su financais, tai apsauga, aparatūros nuoma, grupių kuro apmokėjimas. Jums rašau žinodamas, kad visada palaikote gyvai atliekamą muziką ir tikėdamasis betkokios paramos mano organizuojamam festivaliui.

  Su didelę pagarbą Simonas Jankauskas

 2. Laba diena,

  Jokių klausimų ar ypatingų pasisakymų neturiu, noriu tik pagirti Jus už švietėjišką veiklą ekonomikos ir finansų temomis skyrelyje „Investicijos tai paprasta”. Pati šiais metais baigiau finansų magistro studijas, taigi, šioje srityje, ypač teoriniu lygmeniu, tikrai nesu naujokė. Vis dėlto, skaitydama Jūsų rubrikas vis randu šį tą naujo arba įvairių požiūrių „kitu kampu”, galų gale prisimenu tai, kas buvo seniau žinota, bet užmiršta. Ypač patinka Jūsų ūkiškas stilius, kas ko gero labai aktualu žmonėms, niekada nesusidūrusiems su investicijomis. Gaila, kad Jurbarko „Šviesoje” nebeliko Jūsų straipsnių, nes tuomet pasiekdavote kur kas didesnę auditoriją. Kaip bebūtų, linkiu ir toliau sėkmingai darbuotis šioje srityje.

  Pagarbiai,
  Jūsų kraštietė

 3. Kokias diziausias Jurbarko krasto problemas matote?

  • Apie šias problemas informacijos galima rasti beveik kiekviename mano straipsnyje ir paminėsiu tik keletą:

   Trūksta pilnesnio suvokimo kiek vertybių turime šalia savęs Jurbarko krašte ir bendro sutarimo kaip šias aplinkybes kryptingai ir tikslingai privalome panaudoti investicijų pritraukimui ir tuo pačiu naujų darbo vietų sukūrimui.

   Trūksta informacijos apie išvykusius mokytis ir dirbti į kitus kraštus. Savivaldybė bando surinkti šią informaciją ir paskebė banerį http://www.jurbarkas.lt puslapyje „Norinčiam dirbti ir gyventi Jurbarko krašte” Mes privalome sudaryti realias sąlygas dirbti ir gyventi Jurbarko krašte, bet tai įmanoma tik tada, kai galėsime potencialiems investuotojams pasiūlyti anketas žmonių, kurie norės čia dirbti…

   Na ir galų gale, dar labai trūksta pasididžiavimo savo kraštu kuriame gyvename. Tas kuris didžiuojasi savo kraštu, jį ir myli. Tai reiškia, kad jis niekada nepakels rankos laužydamas tai ką sukūrė kiti. Tik tada gimsta pasitikėjimas savo darbo rezultatais ir tikėjimas savo krašto ateitimi.

 4. Sveiki,
  Kodėl neatsakote į Jurbarko apygardos Nr. 62 rinkimų komisijos,nuolatinės galimo papirkimo faktų tyrimo grupės 2012-10-05 ir 2012-10-08 el. laiškus?

  • Turiu pripažinti, kad ne į visus klausimus užduodamus nakties metu, turiu galimybę atsakyti. Šį puslapį administruoju pats ir neturiu galimybės kam nors pavesti tai padaryti ne darbo dienos metu.
   Atsakinėti į tariamai iš komisijos atsiųstą ir niekeno nepasirašytą laišką 2012-10-05 net nebandžiau, nes tokius laiškus labai nesunku suklastoti ir jokie teisės aktai neįpareigoja manęs tai daryti.
   Šiandien gavau Jūsų 2012-10-08 atsiūstą jau pasirašytą laišką su atitinkamais rekvizitais (ir nors galėčiau abejoti dėl jo autentiškumo, nes nėra patvirtintas e-parašu), pasistengsiu įmanomai greičiau pateikti atsakymus į Jūsų suformuluotus klausimus.

   • Ačiū už atsakymą, atsiprašau, kad netinkamos formos peteikiau minėtus laiškus, tačiau tai darėme, kad būtų operatyviau.Dėl atitinkamų objektyvių ir subjektyvių priežasčių pasirašyti dokumentus,laiškus el. parašu neturime techninių galimybių.
    Pagarbiai

 5. Laba diena, Sauliau,
  kaip manote, kas bus su žmonių paimtomis paskolomis bankuose, jei netikėtai mus visus užkluptų hiperinfliacija? Ar bankai tada beprotiškai padidintų paskolų palūkanas?
  Ačiū.

  • Bankai bandys maksimaliai greitai atgauti pinigus ir juos mainyti į stabilesnes vertybes: brangiuosius metalus ar brangakmenius, ar likvidų nekilnojamą turtą.
   Pradiniame etape būtų bandoma tai padaryti, didinant palūkanas, bet tikros hiperinfliacijos sąlygomis, paskolų išdavimas taptų nebeįmanomas.
   Tačiau naivu tikėtis, kad skolos būtų nurašomos 🙁

 6. Sveiki Sauliau , malonu kad radau pacio tinklapi ir galiu isreikst savo padeka uz pazinti ir bendra darba su paciu. Krize labai skausmingai paliete mano versla , o reiskai ir mane kartu bet— remdamasis Balzako zodziais , kuriais vadovaujuosi visa gyvenima –Ne tas stipreus kuris eina per gyvenima nesuklupdamas, taciau tas–kuris suklupes sugeba atsistot…..
  Kada vaziuosit i sostine butinai stabtelkite Vievyje . SEKMES
  http://www.youtube.com/user/AUTOLITALT?feature=guide

 7. Vakar t.y spalio 24 d. dalyvavote Pavidaujo bendruomenės organizuotame renginyje(šventėje) . Ar Jūsu tinklalapyje bus informacijos apie minėta renginį? Ačiū.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *