TOLERANCIJOS PERTEKLIUS AR ELEMENTARIOS SAVIGARBOS STOKA?

Daugeliui jau tapo priimtina nekreipti dėmesio ne tik į „intelektualios satyros“ specialisto patyčias, nukreiptas į konkrečius asmenis, tiesiogiai piliečių rinkto mero ir savivaldybės tarybos narių menkinimą, bet ar galima nutylėti pasityčiojimą iš Jurbarko rajono savivaldybės herbo?

Ko gero ir laikraštis ŠVIESA“ nebeturi jokios savigarbos ir nelaiko savęs Jurbarko rajono laikraščiu, nes savo e-portale demonstruoja išdarkytą Jurbarko herbo atvaizdą? O gal tokiu būdu testuoja skaitytojų reakciją?

O kaip realiai vykdomas Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2007 m. gruodžio 20 d.  sprendimas T2-405 „Dėl Jurbarko rajono savivaldybės herbo […] naudojimo tvarkos“ ir jame patvirtintas Jurbarko rajono savivaldybės herbo naudojimo tvarkos aprašas, turėtų kilti klausimų ne tik savivaldybės tarybos nariams? Na bent jau tiems, kurie dar nesusirgo begaline tolerancija ir turi šiek tiek elementarios savigarbos sau ir savo Jurbarko kraštui.

 

Tai pat žiūrėkite

KONCESIJOS SUTARTIES PRATĘSIMAS GALIMAS TIK PANAIKINUS 72 p. IR PARENGUS NAUJĄ REDAKCIJĄ!

Atviras laiškas Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nariams Gerbiami Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nariai, 2019-03-28 d. …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *