„DAROM 2013” JURBARKO MIESTE SULAUKĖ MIESTIEČIŲ DĖMESIO

LiCS Jurbarko skyrius pakvietė visus jurbarkiečius, didelius ir mažus, kurie neabejingi savo Jurbarko miestui ir jo aplinkai, dalyvauti akcijoje „DAROM 2013“ ir atvykti į LiCS Jurbarko skyriaus organizuojamą talką prie Imsrės upelio gegužės 11 dieną. LiCS Jurbarko skyrius jau daugiau kaip dešimt metų prižiūri šią lauko krepšinio aikštelę ir kai tik galimybė leidžia – pasirūpina jos aplinka. 

Džiugu, kad į kvietimą dalyvauti talkoje, atsiliepė gretimuose namuose gyvenantys suaugusieji ir vaikai. Reiškia dar yra Jurbarke neabejingų žmonių savo aplinkai, kurie savo darbu prisideda prie jos palaikymo, o ne vien piktais žodžiais koneveikia  savo krašto valdžią. 

Susirinkę šalia Valančiaus gatvės esančioje krepšinio aikštelėje ir įvertinę savo jėgas greitai pasiskirstę užduotimis, ėmėmės darbo. Debesys nuo Smalininkų pusės gana grėsmingai artėjo į mūsų pusę…

Atsakingo darbo ėmėsi Vidmantas Juzėnas, Antanas Endriukaitis ir Remigijus Brazaitis. Jiems teko užduotis pagal krepšinio žaidimo taisykles ir reikalavimus nubraižyti linijas, pagal kurias bus nudažomos ženklinimo linijos su specialiais asfalto dangai pritaikytais dažais.

Susirinkę talkininkai valė aikštelę nuo šiukšlių, piktžolių ir tvarkė užakusius paviršinio vandens nutekėjimo kanalus. Darbo ir geros nuotaikos pakako visiems. Skambanti muzika ir šalia verdamos žuvienės kvapas viliojo ne tik dirbančius, bet ir praeinančius šalia žmones. Daugelis nuoširdžiai apgailestavo, kad nenumatė laiko dalyvauti tokioje talkoje.

Talkoje dalyvavęs Jurbarko rajono meras Ričardas Juška ėmėsi dažytojo darbo, tuo nustebinęs daugelį praeivių. Ko gero jie suvokė, kad ne pareigos o darbas žmogų puošia.

Gvidas Byčius virė ne tik žuvienę, bet ir spėjo aikštelės aptvaro skyles užlopyti.  Gaila, kad ne visi talkininkai sulaukė jo pagamintos ypač skanios žuvienės, tad lieka tik viešai padėkoti visiems už geranorišką pagalbą talkoje.

Na o pasistiprinę, skubėjome viską užbaigti, nes visą laiką grėsmingi lietaus debesys kėsinosi nutraukti pradėtus darbus. Darbų pabaigą vainikavo tradicinė bendra fotografija aikštelės viduryje. Už visas fotonuotraukas esame dėkingi Onutei Enčerienei, kurios pastabus žvilgsnis užfiksavo visus šioje talkoje dirbusius.

 

Tai pat žiūrėkite

UŽ KĄ BALSUOTI, O UŽ KĄ GALI BŪTI ITIN PAVOJINGA!

Už ką balsuoti?             Pastarosiomis dienomis šį klausimą man užduoda vis dažniau. Neturiu jokio noro …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *