PILIES AIDAS 2013 KVIEČIA DALYVIUS

Jau buvo skelbta, kad menų festivalio “PILIES AIDAS” organizatoriai aptarė V-ojo festivalio surengimo galimybes šių metų liepos 5 – 6 dienomis. Ši data, sutampanti su Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos šventimu, pasirinkta neatsitiktinai ir jau yra suderinta su Jurbarko rajono savivaldybės vadovais bei Panemunės pilies šeimininkais – Vilniaus dailės akademija.

Šiandien dar sunku pasakyti kokia bus galutinė festivalio programa, nes kol kas vyksta tik žvalgomosios diskusijos su Lietuvoje gerais žinomais koletyvais, atlikėjais ir deramasi dėl jų dalyvavimo galimybių.

Tačiau, jau dabar aiškėja tam tikri pricipai, kuriais remiantis bus atrenkami ir kiti norintys dalyvauti šiame renginyje dalyviai: atlikėjai, ekspozicijų autoriai ir t.t. Organizatoriai sutarė kreiptis į visus neabejingus kūrybingumo ugdymui žmones bei kolektyvus su kvietimu pateikti festivalio iniciatyvinei grupei savo siūlymus dėl festivalio renginių ir galimų dalyvių. Todėl raginame užpildyti www.piliesaidas.lt  paskelbtą dalyvio paraiškos formą ir ją atsiųsti nurodytais adresais iki kovo mėn. 1 dienos.

Gautas paraiškas vertins komisija (tikimės sulaukti kompetetingų konsultantų pagalbos), kuri turės iki kovo 15 dienos sudaryti galimų dalyvių sąrašą, pagal kurį iki gegužės mėnesio būtų organizuojamos peržiūros ir perklausos. Tikimės, jog tai paskatins daugelį tikslingai rengtis ir leisti geriausiems iš geriausių užlipti į festivalio scenas ar parodyti savo kūrybinius pasiekimus festivalio „PILIES AIDAS“ žiūrovams, susirenkantiems iš visos Lietuvos. O kartu tikimės praplėsti festivalio ir organizatorių ratą.

Festivalis lieka ištikimas savo misijai: Lietuvos ir Jurbarko krašto ateitis priklauso kūrybingiems žmonėms. Būtina skatinti kūrybiškumą ir saviraišką visose gyvenimo srityse. Kūrybiniai ieškojimai ir saviraiškos įgūdžiai, įgyjami nuo pat vaikystės, išmoko žmogų surasti netradicinius sprendimų būdus, susidūrus su naujomis problemomis ar uždaviniais. 

Todėl festivalis sieks savo pagrindinio tikslo: suteikti žmonėms galimybę puoselėti kūrybinį pradą, reiškiantis įvairiausiose meno srityse: dailėje, muzikoje, šokyje, tautinio paveldo puoselėjime.

Tai pat žiūrėkite

FESTIVALIO „PILIES AIDAS 2014” SVEČIAI IR LANKYTOJAI (II)

Na o į festivalį iš lėto rinkosi vis daugiau atvykstančių svečių ir dalyvių…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *